0

UEFA Europa League: Week Three Fixtures

Thursday, 1o October

H. Be'er Sheva
Sparta Prague                                6:00 pm
-------------------------------------------------
FC Krasnodar
Schalke 04                                      6:00 pm
-------------------------------------------------
Shakhtar
Gent                                                 6:00 pm
-------------------------------------------------
Osmanlıspor
Villarreal                                         6:00 pm
-------------------------------------------------
Qarabag FK
PAOK                                               6:00 pm
-------------------------------------------------
Red Bull
OGC Nice                                        6:00 pm
-------------------------------------------------
Steaua Bucuresti
FC Zurich                                        6:00 pm
-------------------------------------------------
Inter Milan
Southampton                                 6:00 pm
-------------------------------------------------
Celta Vigo
Ajax                                                  6:00 pm
-------------------------------------------------
Liberec
Fiorentina                                       6:00 pm
-------------------------------------------------
Standard Liege
Panathinaikos                                6:00 pm
-------------------------------------------------
Konyaspor
Braga                                                6:00 pm
-------------------------------------------------
ASSE
Gabala FC                                        8:05 pm 
-------------------------------------------------
Roma
Austria Wien                                   8:05 pm
-------------------------------------------------
Olympiacos
Astana                                              8:05 pm
-------------------------------------------------
Mainz 05
Anderlecht                                      8:05 pm
-------------------------------------------------
Rapid Wien
Sassuolo                                          8:05 pm
-------------------------------------------------
Man United
Fenerbahçe                                     8:05 pm
-------------------------------------------------
Viktoria Plzen
Astra Giurgiu                                  8:05 pm
-------------------------------------------------
Dundalk
Zenit                                                 8:05 pm
-------------------------------------------------
Young Boys
Apoel Nicosia                                 8:05 pm
-------------------------------------------------
Feyenoord
Zorya                                                8:05 pm
-------------------------------------------------
AZ Alkmaar
M. Tel-Aviv                                     8:05 pm
-------------------------------------------------
Genk
Ath. Bilbao                                       8:05 pm
-------------------------------------------------

Post a Comment

 
Top